| anonim_4396 a întrebat:

Buna m-am certat cu prietenul meu si de 3 zile nu vorbim m-am gandit ieri sa il sunt mi-a raspuns si imi vorbea foarte respingator.Tot ieri am vorbit 5 minute cu el pe mess asta dupa ce l-am sunat eu, si m-a intrebat ce fac, mi-a dat 2 melodii si de atunci n-am mai vorbit deloc cu el.Crede-ti ca ar trebui sa il caut tot eu sau sa il las in pace sa ma caute el? Desi mi se pare cam mult 3 zile fara sa ma caute.Ptr ca, uneori ne mai certam si ma cauta peste 1-2 zile.

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sincer, pentru mine o despartire de 2-3 zile ar fi ceva definitiv...
Dar daca voi v-ati obisnuit asa atunci fa tu primul pas spre impacare!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Depinde cine a gresit si din cauza cui v-ati certat. daca tu crezi ca a fost vina ta atunci suna-l. daca nu a fost vina ta, il lasi pe el sa te caute.

| lyrics a răspuns:

Cum a zis si cora, depinde de cine a facut greseala.
daca ai gresit tu, cere-ti iertare si asteapta sa vezi ce se intampla.mai mult nu ai putea face.
daca a gresit el, at lasa-l sa-ti ceara iertare, sau macar sa te caute.