| BassHunter13 a întrebat:

.As avea si eu nevoie de un sfat.Tin sa mentionez ca am 20 ani si sunt baiat.Idea este ca de un timp imi place mult de o fata..care prin intamplare lucreaza la o banca.in afara de nume si varsta (23)altceva nu stiu...As vrea sa o invit undeva dar indeea este ca nu prea stiu cum, sa mergi direct sa ii spui nu ii prea frumos.mai ales ca sunt si putin timid! ..Cum as putea sa o ""i-au""ca sa nu fiu un mitocan..as dori un sfat..Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Du-te la ea la banca cu pretextul ca vrei sa-ti deschizi un cont sau intreaba ceva de un card si daca e draguta cu tine o poti intreba ceva...i ceri un nr de tel sau o inviti in oras si daca te place sau nu are obligatii[poate fi intr-o relatie sau chiar casatorita] o sa accepte

| BassHunter13 explică (pentru mona):

Tot timpu cand intru si ne vedem fata in fata incepe si zambeste si se roseste putin...Ideea este ca nu stiam exact cu ce motiv sa o abordez! Ms mult! nu am ideei laughing

| valentino52 a răspuns (pentru BassHunter13):

In mod normal la banca se prezinta poti afla cu usurinta cum o cheama. da-i un add pe facebook si cand te mai duci la banca ii spui "sper sa nu te-a deranjat ca ti-am dat add pe facebook doar ca mi-a placut de tine bla bla bla". daca incepi cu like-uri si asa sa nu te considere vreun obsedat care cum a ajuns acasa a inceput sa caute pe internet date despre ea...

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti destul de mare pentru a intelege ca trebuie sa fie si fata interesata de tine. Nu poti merge la toate fetele care-ti plac si sa le propui sa accepte o relatie cu tine.

| resemnat a răspuns:

Incearca sa afli un nr. de telefon sau un id de mess si iti va fi mai usor, mult noroc!