| caattyi a întrebat:

Buna!
As dori sa cunosc simptomele dupa dezvirginare.
Am facut-o pentru prima data cu prietenul meu cu 4 zile in urma, dupa asta am mai facut-o odata.
Uneori observam pete de sange pe lengerie dupa primul si al doilea act sexual.
Uneori am greturi si ma doare pe jos, burta.
Ce ar fi insemnat asta?
Schimbari in organizm sau...

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ai intrebat asta inainte? Cat de curand vei intreba de simptomele sarcinii. Dupa ce ai ramas gravidă. Penibil!

| caattyi explică (pentru darrio2007):

Am făcuto protejat!
Dar mi-a trecut
Adică nu mai am pete de sange
Am citit undeva ca asta a fost doar pentru ca am fost dezvirginată complet
Iar durerile pe jos au fost schimbări in organism

| mihai69 a răspuns (pentru caattyi):

Dezvirginarea nu poate fi decât completă. Ai întâlnit pe undeva vreo tipă virgină parțial?!? rolling on the floor
Iar durerile sunt SIMPTOME. A ce anume, doar medicul poate depista, de aia am spus că ar fi bine să mergi la consult. *Schimbări în organism* sunt când îți cresc sânii, de exemplu - adică ceva se modifică: apare, dispare, crește sau scade. La tine nu e cazul.

| darrio2007 a răspuns (pentru caattyi):

Felicitari!

| caattyi explică (pentru mihai69):

Oricum
As putea ramine insarcinata daca am facut-o protejat?

| mihai69 a răspuns (pentru caattyi):

Nicio șansă! multe o fac și fără și nu rămân - dar evident, nu trebuie să forțezi prea mult norocul. happy

| mihai69 a răspuns:

Întrebările astea era bine să ți le fi pus ÎNAINTE, nu după comiterea „faptei".
Acum, cel mai bun lucru ar fi să mergi la un consult la ginecolog; asta ar face orice femeie responsabilă.