| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa va intreb ceva. O foarte buna prietena si-a inceput viata sexuala si iubitul ei i-a propus sa o faca si anal. Au facut-o si acesta si-a dat drumul in anusul ei. Ea mi-a zis ca dupa ce acesta i-a zis ca si-a dat drumu nu a iesit imediat si a mai stat putin asa in ea. A zis ca ea statea pe spate si el peste ea. Se poate sa fi ramas gravida? As dori un raspuns serios va rog. dau funda :* Va rog sa ne ajutati sad

Răspuns Câştigător
| xXDanXx a răspuns:

Deci avand in vedere ca era in anus si nu in vagin nu e posibil sa fi ramas insarcinata...o fata ramane insarcinata doar daca el isi da drumul in vagin..cata vreme nu a intrat acel lichid in vagin e imposibil sa ramana insarcinata...deci poate sta linistita.

| anadudaa a răspuns (pentru xXDanXx):

Stiam ca vaginul este mai sus decat anusul, practic nu avea cum sa ajunga nu?

| buzeduulci a răspuns (pentru anadudaa):

Vaginul e mai jos de anus. tu chiar nu stii nimic? mai esti si fataa. analizeaza-ti corpul.winking

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu am aterizat aici sa zic doar atat: riscul de transmitere a BTS prin sex anal este mai mare decat la sexul normal, plus ca exista n alte efecte negative. Sa nu mai vorbesc de implicatiile de alta natura...
Si gata, imi iau zborul.

| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai de pui intrebarea asta? Daca nu esti penetrata in vagin sansele sunt 0 de a ramane gravida.Mai cititi mai fetelor si voi pe net.De o carte nu mai vorbesc.Ca sunteti penibile cu asemenea intrebari.

| buzeduulci a răspuns:

E posibil. deoarece sperma se poate prelinge din anus spre vagin...

| Lisa01 a răspuns:

Prietena ta nu are internet? Nu inteleg de ce faceti niste lucruri si apoi nu va puteti asuma consecintele faptelor. Legat de subiect din nou nu inteleg cum puteti sa lasati totul asa la voia intamplarii. Puneti mana si cititi inainte sa va considerati suficient de maturi sa va babarditi. Omg.

| SameMistake a răspuns:

Ramane insarcinata doar daca cumva sperma a reusit sa se prelinga in vagin, dar sansele sunt mici.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu, stai linistită. Nu o să ramană insarcinată.

O zi bună!

| HueyFreeman a răspuns:

E grele anatomiile din gimnaziu, este?

| darrio2007 a răspuns (pentru HueyFreeman):

Ce gimnaziu? Cred ca fuma pe afara la lectia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Va naste un negru! ...sau un maro.

Răspuns utilizator avertizat
| redbullone a răspuns:

Prietena aia a ta imaginara, adica tu.nu are cum sa ramana gravida. daca dadeai o cautare pe google era mai simplu.dar asta trebuia stiut din generala cum mai zice si cineva." e grele cartea"