| klaudio4dya a întrebat:

Salut, sunt nou aici, am o intrebare, am intretinut relatii sexuale cu prietena mea in seara asta, actiunea a fost cam asa: deci prima oara am facut normal, mi-am dat drumul intr-o cana, m-am sters pe "cap" cu un servetel,, iar dupa aia am facut anal, i-am dat un pic(nu a iesit nimic,, sau ceva de genu) eu am sterso igienic iar ea mi-a facut oleaca oral, apoi iar am facut sex normal pana mi-am dat drumu a 2 oara.Intrebarea mea este urmatoarea exista sanse sa o las gravida sau ceva? nu mi-am dat drumu in ea sau ceva, ma gandesc la faptul ca poate de la 1 ejaculare ar mai fi ramas ceva? dar m-am sters. am mai facut anal. oral dupa aia am facut iar normal, un raspuns
mersi

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice contact sexual neprotejat fara ejaculare are un risc de sarcina intre 5 si 30%, in functie de cat de fertila e partenera in acea zi. Dupa prima ejaculare, daca nu ai urinat, cu certitudine a ramas sperma in uretra, asa ca riscul vostru e mai mare.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Hmmm, anal apoi normal apoi oral...macar v-ati spalat intre partide?sad Da, o poti lasa insarcinata!

| Malvina24 a răspuns:

Uhh puteai sa te exprimi si altfel! deja m-ai facut sa-mi imaginez si nu-mi prea place! fa-o cu prezertvativ si scapi de probleme! off oamenii astia cand se vor mai schimba!

| costyn162 a răspuns:

In primul rand, limbajul din intrebarea ta lasa de dorit. Sa stii ca nu prea ne interesa fiecare detaliu din experienta ta sexuala. Pentru a fi sigur de faptul ca nu va deveni insarcinata, incercati sa va protejati. Pentru ca daca nu, oricand exista sanse sa ramana.

| freza1902 a răspuns:

laughing nu am citit tot articolul ca devenea penibil! frate revino-ti! ai ceva de intrebat sau nu! ce faci ne povestesti amintiri din copilarie! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moa in ce ordine...

| klaudio4dya explică:

Sambata a facut si un test de sarcina de la sure check, a trecut 8 zile... de la " contact" si a iesit o liniuta, sa cred ca nu s-a intamplat nimic?