| slrs a întrebat:

Buna as prefera fetele sa raspunda nu stiu de ce...Cum sa imi scot din cap chestia ca "de ce sa ma aleaga pe mine, e altul care-i mai bun sau mai chipes sau cine stie cum"imi e deja aiurea numai rezist.

Răspuns Câştigător
| MaiaMartinas a răspuns:

Nu-ti mai fa tot felul de probleme de astea, ca ti le faci aiurea...si incearca sa-ti intaresti stima de sine citind artiole si carti despre ea..ca pana la urma trebuie sa te placi si sa te accepti asa cum esti,si o sa dureze ceva pana vei fi increzator in tine, fii mai optimist, incearca, si sa stii ca nu esti cu nimic mai prejos decat altii, tine minte asta! ..si o sa vezi ca toate chestiile de genu o sa dispara.Bafta happy

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asa dintr-odata?

| slrs explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ce?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru slrs):

Asta e dragostea nu te intreaba