| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vrea pareri si sfaturi in legatura cu urmatoarea situatie: m-am sarutat cu un baiat acum cateva zile dar de atunci nu am vorbit cu el despre asta, insa se oftica cand prietenii lui il tachineaza in legatura cu mine si bat apropouri ca noi ne placem (desi ei nu stiu ce s-a intamplat). De ce se oftica? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| MarioFrate a răspuns:

Iti spun eu ce ar trebui sa faci eu sunt in aceeasi situatie ca si el, trebuie sa vorbesti cu el daca va placeti ramaneti impreuna si le dati peste nas prietenilor lui daca nu vreti sa ramaneti impreuna atunci faceti acelasi lucru amandoi mergeti si datile peste nas zicandule ca intre voi nu este si nu va fi nimic pentru ca nu va potriviti, (cazul meu: dupa ce am vorbit cu fata aceea am ramas impreuna si le-am dat peste nas prietenilor mei si ai ei care ne tachinau pe amandoi si de mine si de ea)

5 răspunsuri:
| Jojo_2758 a răspuns:

Probabil ca il innebunesc cu tine.Esti sigura ca nu stiu despre sarut?

| MaRyN13 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu ai bagi in seama. big grin

| xXSasukeEMSXx a răspuns:

Pentru ca sunteti copii,si prietenii lui idioti,baiatul cu care te-ai sarutat probabil i este rusine ca se rade lumea de el sau ca te place,dar din moment ce se rusineaza si se oftica cred ca te place,eu in locul lui as fi zis asa si care e problema, ce daca imi place, tie ciuda ca n-are la cine sa i placa de t

| WaitingForYou a răspuns:

@xXSasukeEMSXx Crede-ma, nu suntem copii, desi poate asa pare din intrebare dar nu stiu cum sa mai exprim mai bine. Sunt destul de confuza laughing
@Jojo Da, sunt sigura. Doar in cazul in care le-a spus el ar putea sti, ceea ce nu prea cred.
@MaRyN13 Cam greu sa nu-i bagi in seama laughing!

Nu stiu ce sa cred in legatura cu el, nu-mi da niciun semn in legatura cu ce s-a intamplat. Si mai e si faza ca s-a ofticat. Stiu ca cea mai buna solutie ar fi sa vorbesc cu el dar intai as vrea sa-i "descifrez" putin comportamentul.
Poate ma ajuta si niste baieti cu cateva pareri big grin!

| WaitingForYou a răspuns:

Multumesc. Am sa vorbesc cu el si voi lamuri tot.