| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,

Vreau si eu niste pareri in legatura cu unele nedumeriri ale mele.De ceva timp am la serviciu o colega care : ma tachineaza, ma urmareste cu privirea, ii place sa stea cat mai mult timp in preajma mea, incerca sa ma ispiteasca cu unele apropouri cu tenta sexual, ma lasa sa o ating pe umeri, spate si maini (mai mult nu mi-am permis), etc, tin sa precizez ca e casatorita.Lucrurile astea s-au intamplat timp de 2 luni de zile de cand a venit la noi la firma, iar acum vazand ca nu prea i-am dat importanta asa mare, incepe sa se retraga incet, incet, adica face aceste lucruri mult mai rar.As vrea cateva pareri in legatura cu nedumerirea mea, ce a vrut ea de la mine sau daca mai vrea si cum sa procedez eu.O zi buna

4 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

E infidela. Nu te complica.

| Silviuandrei12 a răspuns:

Eu spun sa nu te bagi. daca e căsătorită nu e deloc in regula.ma bine începi încet încet sa nu ii mai acorzi ațâța importanță. după te ferești puțin de ea si ostași dea seama ca o respingi.si așa o sa te lase.ar mai fi a doua variantă daca nu te lăsa de loc in pace poți sa îți schimbi serviciul dar eu te șfăruiesc sa nu incerci o relație cu colega ta daca e căsătorită sa nu încerci o relație cu ea.sar putea ajunge la crima

| 30ionita a răspuns (pentru Silviuandrei12):

Dar din ce ti-am relatat ce crezi ca vrea de la mine?

| Silviuandrei12 a răspuns (pentru 30ionita):

Care ca ar vrea o releatie