| hello1234 a întrebat:

Imi place de un baiat si as vrea sa vad daca e gelos imi da-ti si mie va rog idei cum as putea sa-l fac gelos?big grin FUNDITAwinking

Răspuns Câştigător
| Nicoleetaa a răspuns:

Gandeste-te:daca incepi sa te dai la altii poate o sa creada ca nu il placi. ce-ar fi mai bine sa ii arunci cate o privire si sa vezi daca iti raspunde. Mai bine ar fi sa flirtezi cu el decat cu prieteni de-ai lui; ai putea sa ii faci idei gresite cum ca nu il placi. Sau daca stie ca il placi si are impresia ca te poate juca pe degete, fii tu distanta si lasa-l pe el sa umble dupa tine. Si daca nu merge nici asa inseamna ca nu sunteti sortiti unul pentru celalalt.

4 răspunsuri:
| Marwshka a răspuns:

Pai daca are un prieten maibun cu care`si petrece timpul poti sa te atasezi de el pentru ai vedea reactia happy

| MeluMella a răspuns:

Asculta ce iti spun:
1. Imprieteneste'te cu unul din cei mai buni prieteni pe care ii are.
2. Saluta'l ce acel prieten intreba] ce mai face cum o mai duce, si la sfarsit il saluti si pe el.
Merge intotdeauna

| Inffectious a răspuns:

Sa zicem ca baiatul despre care vorbesti e Baiatul X.
1. Cauta-ti un sobolan de laborator, si asigurate ca e un baiat dragut, la care baiatul X va gasi concurenta la el.
2 Flirteaza cu el de fiecare data cand baiatul X este in preajma si cand se uita la tine.
3. In caz ca nu ai experienta la flirt, iti dau eu niste sfaturiwinking
♥ Vocea : Vorbeste cu un ton mai relaxat si mai alintat.
♥ Actiunile : Te poti juca cu o suvita de par in timpul cu care vorbesti cu el.
♥ Mimica feței : Trebuie sa fie ca la o vulpe. Bitchy/Foxy/Sexy smug
Good luckwinking

| hello1234 explică (pentru Inffectious):

Multumesc mult, tuturor!happy Cred ca o sa-l incerc sa vad mai intai daca nu-l bag in seama ce face... si dupa mai vad...