| IIIx333III a întrebat:

As vrea sa ii fac o dedicatie ex-iubitului meu. Ne-am despartit acum 2 luni si el vrea acum sa fie din nou cu mine. Dar m-a ranit. M-a inselat in secret, iar el mi-a spus ca motivul despartirii noastre este ca el m-a vazuit sarutandu-ma cu altcineva. O minciuna... Inima imi spune mie sa fiu cu el, dar creierul stie ca nu o sa iasa bine sad. Pana acum o saptamana il uitasem, ma rog... tot il mai iubeam, dar invatasem sa traiesc fara el, acum mi se pare ca el e sincer [pentru ca poate sa faca si misto de mine cu asa ceva.] I-am spus sa imi demonstreze, dar eu nu vreau sa fiu cu el. Sau poate da. Inca il iubesc (totusi nu la fel de mult) dar imi este frica sa nu sufar din nou crying. O melodie care sa i-o trimit ca sa exprime ce simt?

Răspuns Câştigător
| GaBitZuU a răspuns:

Pai fa ce spune inima... eu am avut incredere in creier si nu mi-a placut. Sti important e ceti palce uneori trebui sa lasi teoriile la o parte si daca te inseala iar nu stie ce pierde!happy

4 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Judas Priest - Painkiller...asta in prima faza, ca sa vada ca inca esti furioasa pe el! Apoi, merge florin chilian cu piesa"zece"...

| MuñequitaLoka a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xftFxCYQTdk&ob=av2n
sti spaniola? asta mi se pare perfecta...la refren zice
Tu minţi, m-ai rănit şi apoi regreti
nu mai este cazul să încerci

Ai venit atunci când aproape te-am uitat
găsesteti drumul în altă parte
în timp ce eu caut timpul pe care l-am pierdut
şi astăzi, eu sunt mai bine fără tine.

sau se potriveste si melodia de la Anahi - Para que
sau http://www.youtube.com/watch?v=3zaEB6Fper4
tot de la adda minti facute praf

| Barbaraaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=T5lv4PjesF4 cred ca ti`s-ar potrivi :-?

| Ioaaaaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tCjdhx-heA0

3 sud est - vorbe care dor.