| Iriskha a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu, l-am prins cu colega mea pe care o lua in brate, mi-a spus ca sunt veri, dupa toata cls mi-a spus ca i-au vazut sarutandu-se si i-am crezut pentru ca n-ar putea sa-mi faca una ca asta, cornel imi spune ca nu m-a inselat, si vrea sa se imapce cu mine... i-am zis ca nu vreau ca m-am saturat sa-si bata joc de mine... dar eu inca il iubesc. Voi ce-ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| SindyR a răspuns:

Daca esti sigura ca aceea nu e verisoara lui (poate coligii tai au mintit vrand sa iti faca rau) atunci as incepe sa il resping usor, incetul cu incetul, chiar daca asta m-ar durea, iar daca nu esti sigura te sfatuiesc sa "te documentezi". Cel putin asta as face eu in locul tau. Bafta!