| Geneoo a întrebat:

Dau FUNDA daca ma ajutati cu o problema.Nu imi mai merge sa intru pe Yahoo Messenger.Imi zice ca este o problema cu conexiunea la Internet si ma duce prin meniul Tools la Internet Explorer sa bifez Proxy Server.si orice as face nu merge. iNAFARA de Mesenger, imi merge tot. Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa stergi messengerul definitiv din calculator poti folosi: Revo Uninstaller Pro.
Sau din control panel si apoi il cauti in c si stergi tot sau start >run >regedit>HKEY_CURRENT _USER>Software si il cauti acolo sil stergi.

O cauza mai poate fi daca nu ai setata data corecta si ora la calculator sa fie o diferenta foarte mare.

| nelaa a răspuns:

Descarcati anca o data mesu! happy

| Geneoo explică (pentru nelaa):

L-am descarcat... si nu merge

| Geneoo explică:

Am dezinstalat si l-am instalat inca odata. si nu mergee!

| Geneoo explică:

Am probleme cu Ora si data. imi zice ca suntem in 28 dar este joi.
si nu stiu cum sa il resetez.