| Malinutza25 a întrebat:

Aş vrea să ştiu cum te poţi împrieteni cu un băiat dacă eşti fată? Mi-a plăcut de acel băiat şi el ştie asta.Din acest motiv vreau să mă împrietenesc cu el.P.S. Mie nu-mi mai place de el, dar nu ştiu dacă el a aflat chestia asta.Dau fundă celui mai bun răspuns! :-)

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Cred ca inima ta iti spune cam asa: As vrea sa ma duc sa vorbesc cu el, intru in discutie cu el, etc. Insa creierul spune ce a fost invatat: Nu e momentul potrivit, nu acum, nu cred ca va merge, si alte scuze...Itra in discutie cu el sau poti ruga un prieten sa faca asta. In timp ca este cu un prieten comun roaga-l sa te ajute cu asta.Du-te vorbeste cu acel baiat, faceti cunostinta si vezi ce fel de persoana e.Asculta-ti inima atunci cand iti spune ce vrea sa faci pentru a fi cu adevarat fericita.Traieste-ti viata fara teama, dupa propriile reguli Ai tot dreptul sa fi tu insuti si sa te bucuri de viata in felul tau, dupa propriile reguli.
O zi buna! :*

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Împrietenește-te nu ai ce pierde

| Andreiandy11 a răspuns:

Iesi cu el la un film si spui care sunt intentiile tale si poate veti ramane prieteni ..sau fa dragoste cu el si spune-i dupa aia ca ramaneti doar prieteni

| Maaariiiiiaaaaa a răspuns (pentru Andreiandy11):

Iar dupa ce fac dragoste o sa ii spuna ca e c**va. laughing si mai rau de atat ii poate strica reputatia. laughing