| Arnold2893 a întrebat:

Salut, TPU!
Vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste treburi.
Imi place de o fata si nu stiu cum sa ma imprietenesc cu ea, adica prieteni suntem, dar intelegeti voi la ce ma refer cand zic ca vreau sa ma imprietenesc cu ea.
Am invitat-o in oras si...a zis ca nu stie, ca se mai gandeste, ca nu stiu ce...
Cum ma pot imprieteni cu ea? Ce trebuie sa fac?
Funda raspunsului convingator!

Răspuns Câştigător
| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

Deci in primul rand Nu te lasa Incearca pana o convingi, Fa cu ea glume fa-o sa rada, Daca spui ca te-a respins inseamna ca nu are aceleasi sentimente ca si tine. Dar totusi incearca pana spune Da(caci intr-un final v-a spune )Fa-i cadouri si nu uita fa-o sa rada caci asta e cel mai important.

4 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Daca nu a acceptat este probabil sa nu te placa indeajuns cum o placi si tu. imprieteneste-te cu ea mai intai, arata-i ca iti pasa de ea, ca o placi intr-adevar si nu doar pentru sex, arata-i partea ta sensibila. dar daca tu vrei doar sa o ****, gaseste-ti o curva.

| Andrada0025 a răspuns:

Fii tu, nu incerca niciodata sa pari ceea ce nu esti, ea trebuie sa te placa pentru ceea ce esti, nu sa placa "masca pe care o porti". E posibil sa nu-i placa de tine. Mai invit-o odata in oras ca sa te convingi daca e asa sau nu.

| Arnold2893 explică:

Eu nu am zis ca m-a respins
Adica ea nu a zis "nu" categoric.
A zis ca se mai gandeste...happy

| Johanna_Sara_Amy_1991 a răspuns:

Poți să-i arăți asta. Sa-i daruiesti ceva... O floare, o pereche de cercei, sau o bratare/etc/...