| anonim_4396 a întrebat:

Am de gind sa-i fac prietenului meu de ziua indragostitilor o lista din 10 lucruri pe care as vrea sa le facem impreuna. Am doar 4. Aveti ceva idei?

15 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Uite hai ca-ti dau eu o idee.Iei o sticla goala in care a fost coniac/sampanie/bautura.I desprinzi etichetele si in locul lor faci pe calculator poza voastra si pus alaturi un mesaj frumos de dragoste.Si scoti tiparitura si o lipeste ca o eticheta pe sticla/sticluta si poti face si pe verso-ul sticlei sau sus deasupra gurei de sticla.Inauntru poti face un document in word si sa-i scrii ceva frumos.Scoti la imprimanta pe o foaie colorata si o arzi la margini ca sa fie un mesaj frumos, sau poti sa-l scrii tu de mana si sa-l introduci in sticla.Il legi cu cevafrumos tot la fel colorat.Eu zic ca e cv original si a tine in timp, va ramane surprins.Mie imi place foarte mult!

| wolder a răspuns:

Noi iti dam doar idei, tu alegi ce simti ca vrei:

1 uitati-va la un film romantic
2mancati ciocolata
3 sarutati-va pasional
4 faceti dragoste daca e in programalaughing
5 faceti o plimbare
6 mancati in oras
7. vizitati locuri noi
8. cina romantica in oras ori doar voi 2 acasa
9. faceti-va cadouri
10. scrieti-va intr-o scrisoare de dragoste tot ce simtiti unul pentru celalalt

| Ioana9769 a răspuns:

Sa mergeti impreuna cu cortul pe munte sau la mare.
Sa va uitati intr-o zi la toate filmele Harry Potter
Sa mergeti la un concert
Sa stati o noapte si sa va uitati la stele
Sa va plimbati cu bicicletele
Sa va plimbati in ploaie

| neutrino a răspuns:

Cred ca e bine sa te opresti la cele 4.

| relian a răspuns:

1-Vibrator sa va mai si jucati asa din cind in cind, daca tot sintem la categoria asta, ori sa-l folosesti atunci cind iubitu nu prea mai poate.2-Flori asta in loc de alte timpenii, ca sint mai utile in orice situatie, decit mai stiu eu ce alte maruntisuri.3-Pantofi,ceva asa mai sexy daca si tu esti sexy, asta daca are bani, iar daca nu merge si tenesi daca esti inalta.4-Un portmoneu pentru el unde sa puna banii si la care sa ai si tu acces, Daca are ce pune in el.Dar e bun asa si pentru viitor. Daca nu are chas tot are carduri, deci e binevenit. Unul asa din piele Fosil sau ceva de genul asta, cam vazut ca sint frumoase rau.5- Restu mai vedeti voi. Ajunge cred ca dupa ma injura iubitu tau ca l-am pus la cheltuieli.Si daca cele mai multe cadouri sint pentru tine atunci ai grija sa il rasplatesti asa cum trebuie seara acasa.Asta daca nu e obosit fleasca si adoarme.Bafta si spor la cumparaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă nu știi ce vrei să faci, de ce te mai apuci?

| derpiiiiiiiina a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai idei sau nu? happy

| anonim_4396 explică (pentru derpiiiiiiiina):

Cât duce trenu.

| derpiiiiiiiina a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce, le tii pentru tine?

| anonim_4396 explică (pentru derpiiiiiiiina):

Nu, da' ar trebui să faci ce vrei tu(chiar ai și spus-o), nu alții.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Mergeti in oras.
2. Mergeti la un bar/cafenea/bodega sau cum vrei sa-i spui sa mancati ceva.
3. Mergeti pe bulevard, la un lac, undeva unde e frumos.
4. Il inviti la tine sau mergi la el sa va uitati la un film.
5. Dupa film, mai mult ca sigur o sa inceapa o caterinca (acum depinde de film)
6. Bagati un sex.
7. Merge fiecare acasa la el.
8. Va vedeti a doua zi, la fel de fericiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La alea sase pune anal, oral, normal si mai repeta-le o data. Pariez ca ultimele sase puncte il vor interesa enorm.

| crack123 a răspuns:

De unde sa stim noi ce vrei tu sa faci cu prietenul tau?!

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

1 sa mergeti la un film 2 sa luati panzul impreuna 3 sa faceti cumparaturi impreuna 4 sa mergeti sa va casatoriti pentru o zi, se poatra 5 sa luati cina impreuna 6 sa faceti dragoste laughing cam astea sunt ideile mele ia din lista mea doar ce crezi ca-ti comvine dar nu uita ca trebuie sa va faca placere la amandoi nu nu mai tie doar va fi ziua indragostitilor... sper ca ti-am fost de ajutor

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

1 sa mergeti la un film 2 sa luati panzul impreuna 3 sa faceti cumparaturi impreuna 4 sa mergeti sa va casatoriti pentr.u o zi, se poatra 5 sa luati cina impreuna 6 sa faceti dragoste laughing cam astea sunt ideile mele ia din lista mea doar ce crezi ca-ti comvine dar nu uita ca trebuie sa va faca placere la amandoi nu nu mai tie doar va fi ziua indragostitilor... sper ca ti-am fost de ajutor