| Dragomir_Lavinia_1999 a întrebat:

Buna happy
Deci peste 15 zile este ziua prietenului meu (zi onomastica), peste 2 luni ziua lui de nastere si la sfarsitul aceleasi luni facem 2 ani de relatie. Problema e ca am ramas in pana de idei si as vrea sa va cer parerea. Ce credeti ca as putea sa-i cupar?

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Având în vedere că aveți 2 ani de zile și mă gândesc că i-ai luat tot felul de lucruri, deci așa că eu zic să mergeți undeva.
Alege un loc care crezi că v-ar plăcea la amândoi și unde v-ați putea distra/relaxa, unde ați avea intimitate.
Puteți lua cina împreună într-un loc frumos, puteți merge într-un parc de distracții..acum alegerea e a ta.
Îi poți personaliza și diverse obiecte, îi poți lua ceva din aur/argint (care să fie gravat).
Chiar nu știu. Acum fiecare are gusturile/pasiunile sale.
Să vă țină în continuare și la mulți ani!
O seară plăcută!

| Dragomir_Lavinia_1999 explică (pentru Neo12):

Multumesc, dar ai dreptate, i-am cuparat deja tot felul de lucruri, anul trecut de ziua lui i-am cumparat un lant de argint cu initiala lui si o bratara (la fel cu lantul) ...de personalizat am mai personalizat o perna cu poza noastra ....si de iesit in oras nu prea putem pentru ca este la munca in fiecare zi. Oriucum multumesc pentru sugestii. O seara placuta! :*

| Neo12 a răspuns (pentru Dragomir_Lavinia_1999):

Te pup

| WalleWalls a răspuns:

Un ceas, un tricou personalizat sau orice obiect cu mesaje dragute imprimate.ii poti lua si un tort, sau sa-i faci unul happy