| Lasatunumele a întrebat:

Zilele astea e ziua prietenului meu, sf. Andrei si la 2 zile diferenta facem 6 luni de cand suntem impreuna. As vrea sa-i iau ceva nu foarte valoros, dar incarcat sentimental. Aveti vreo idee?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NuTeCred a răspuns:

Pai eu cred ca cea mai buna idee ar fi un ceas. Am vazut ca multi baieti poarta si le plac. Depinde si cum se imbraca prietenul tau si daca ii plac ceasurile. Ai putea sa-i mai iei o bratara de argint sau ceva de genul. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Lasatunumele explică (pentru NuTeCred):

Are ceas, si nu poarta bratari.

| NuTeCred a răspuns (pentru Lasatunumele):

Pai nici fratele meu nu poarta. Dar a primit o bratara de argint de la iubita lui (nu de cocalar) si o poarta intotdeauna. Zice ca e ca o parte din el. Altceva nu stiu ce sa zic. O rama foto cu voi. Sau daca vrei sa fie mai valoroasa, ia o rama foto digitala, sau i`ai un laptop

| PH17IUB a răspuns:

Eu zic..sa ii inramezi o poza cu voi doi..in primul rand, si apoi ii poti adauga orice..de ex eu i-am facut prietenului meu..la aniversarea de 1 an.un album cu poze cu noi..suntem despartiti de 8 luni acum si albumul nu a plecat de pe biroul lui..deci.:*:*

| Lasatunumele explică (pentru PH17IUB):

Sta cu prietenii lui, si nu e genul foarte sentimental, si mi-e sa nu rada de el, gen iar bei din cana cu gagica-ta sau chestii de genul. Poze cu noi doi nu prea avem la calitate foarte mare, nu prea stam la pozat.