| Oana53 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca este posibil sa raman insarcinata.Ne-am masturbat reciproc, iar el din greseala si-a dat drumul si au sarit stropi si pe..."mine"! Binenteles ca m-am sters... dar este posibil?

Răspuns Câştigător
| danaiubitzik2006 a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic, stai linistita. Cat timp sperma nu intra in interiorul vaginului, nu se poate sa ramai insarcinata. happy

8 răspunsuri:
| crisxd a răspuns:

Doamne cate cretine sunt pe lumea asta. Sa nu dau de una ca tine ca o crap.

| TarjaTurunen a răspuns (pentru crisxd):

O so bagi in spital? smug

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru crisxd):

Cristi fami mie loc...eu primul te rogggg!

| crisxd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ma mai gandesc laughing

| Alex_1486 a răspuns:

O data ce sperma a facut contact cu aerul ea este neutra si nu mai este fertila deoarece spermatozoizi mor in contact cu aerul. Fumdoi?

| unnamedXXL a răspuns (pentru Alex_1486):

Phahahahahha...cum ma spematozoizii mor in contact cu aerul? intereseaza-te mai bine... poate.dar dupa cate zilelaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| salvamarcostinesti a răspuns:

Ce fac cate unii laughing))