| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va cer ajutorul...imi plc de un baiat si acum este suparat pe mine fiindca vroiam sa-i spun un secret si el a intrebat-o pe o prietena daca vorbeam cu ea si ea a zis ca da si el a crezut ca ea imi spune sa sa ii spun dar de fapt vb cu mine despre un film si nu ma lasa sa-i explic, il iubesck mult si nu stiu ce sa fac sa ma ierte fiidca nu ma lasa sa-i explic(p. s. e cu mine in clasa.)crying

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Din ce ai explicat tu aici nu am inteles mai nimic, probabil ca nici cu el nu ai discutat prea clar. Cel mai sigur ii scrii, dar simplu si clar in genul: "ai inteles gresit, eu am facut asa si tu ai inteles altceva si te-ai suparat degeaba. Hai sa clarificam. Daca o sa mai fii suparat, imi pare rau dar e treaba ta"