| BelieveMe a întrebat:

as vrea sa va impartasesc povestea mea, totul a inceput cand m-am indragostit de un baiat nou din sc care era cu 1 an mai mare ca mine si am reusit sa ma imprietenesc cu el. Dar intr-o zi ma hotarasem sa-l intreb daca vrea sa fie cu mine si a zis ca nu putem fi mai mult decat prieten si cred ca l-am luat prea repede atunci. Din pacate am facut o gafa foarte mare din care s-a suparat destul de tare si mi-am cerut scuze dar a zis ca s-a saturat.Totusi as vrea sa-i spun cat de mult regret si sa-l intreb daca mai putem fi prieteni. deoarece am inceput sa tin extrem de mult la el si nu vreau sa-l pierd.Ma ajutati si pe mine cum sa procedez? va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da, te duci la el si ii explici ca iti pare rau pentru incidentul din trecut si vrei sa fiti amici ca in trecut.

1 răspuns:
| kind3r a răspuns:

Du-te la psihiatru ca ma plictisesti laughing