| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am facut prostia de a injura un profesor de la un liceu si acesta mi-a facut plangere. Mi-a zis un prieten despre asta care invata acolo si... Am folosit doar violenta verbala gen imi bag p. in mama ta si alte chestii. Ce se poate intampla? Ce poate sa-mi faca politia precizez ca am doar treispe ani happy Funda... Si l-am injurat din lipsa de ocupatie. Deci ce se poate intampla? Mi-e foarte frica scuzati categoria dar vreau un raspuns cat mai urgent sad

14 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Vai, ce mi-e scarba de voi. Cati ani ai? 13? Stii ce-i aia ****? @Cristiann25 are dreptatewinking lipsa de educatie, daca vrei sa pari smecher esti doar smecher de foame.Ll e profesor, tu probabil o s-ajungi gunoier cu un comportament de genul. Si probabil parinti tai o sa primeasca o amenda!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde ti a facut plangere? la politie? o sa primeasca ai tai un avertisment sau o amenda.

| Omi777 a răspuns (pentru suntserios):

Da, la politie

| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand trebuie sa le spui parintilor tai. Oricum vor afla.
Profesorul lucreza cu copii de ani de zile si este obisnuit cu tot felul situatii. Poate nu esti primul si nici ultimul.
Sfatul meu este sa-ti ceri scuze profesorului in cauza. Poti scapa cu media scazuta la purtare, poate si o amenda, desi nu cred. Poate a vrut sa te sperie.
Succes si curaj! Sper sa nu se mai intample!

| Omi777 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Profesorul acela este de la liceu si eu sunt la scoala are legatura sa-mi scada nota la purtare?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Omi777):

Pai atunci nu inteleg ce legatura are!
Odata ajunsa plangerea la politie, poate ajunge la urechile conducerii scoli.REPET Vorbeste cu parintii tai, explica situatia cum ne-ai povestit noua si mergeti impreuna la profesor si iti ceri scuze. Poate scapi mai usor.

| Omi777 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

O sa vad ce pot sa fac laughing...

| Cristiann25 a răspuns:

Numai copii prosti in ziua de azi, fara educatie! Omul ala are facultate tu n-ai nici macar 8 clase terminate.Meriti o amenda sa te saturi de injurat!

| Omi777 a răspuns (pentru Cristiann25):

raised eyebrows Da. foarte frumos din partea ta sa ma iei asa... Doamne. Am facut o greseala, toti oamenii gresesc ok? Papa.

| Cristiann25 a răspuns (pentru Omi777):

Da te iau asa pentru ca m-am saturat de copii needucati, care nu stiu sa vorbeasca.Am avut si eu varsta voastra si respectam pe toata lumea mai ales oamenii in varsta! Copiii din ziua de azi nu mai au pic de respect, niste jegosi!

| ionutss a răspuns:

Pai mare lucru nu poate sa ti faca tie... eventual nota la purtare sa stai acasa vreo 3 zile si parintii tai sa plateasca vreo amenda. Asta trebuie sa va ganditi ca la varsta voastra parintii platesc.

| Omi777 a răspuns (pentru ionutss):

Da... sper sa nu-mi faca nimic sa vedem...