| anonim_4396 a întrebat:

BUNA...as vrea sa va intreb de ce nu in momentul actului sexual nu simt nimic dar inainte ma ud se produce acel lichid dar cand tebuie sa inceapa actul sexual numai sunt excitata aproape deloc de ce? va rog sa imi raspundeti

7 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Poate nu e destul de mare thinking

| florg78 a răspuns:

Totul tine de comunicare, itelegere, tandrete, iubire.incearca sa discuti cu partenerul si sa vedeti ce anume determina acest faptsi sa eliminati pe parcurs elementele care determina aceasta disfunctie.totul se face impreuna experimentind tot timpul ceva nou care sa mentina starea de excitare.

| elamit a răspuns:

Pai tu te exciti inainte de contactul sexual automat ca dupa aceea nu mai ai chef.asa ca lasa preludiu si treci direct la treaba

| latexcap93 a răspuns:

Increarca un castravete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bag-o direct. nu te moscai prea mult, ca pierzi ce e mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sari deasupra si o sa fie bine

Răspuns utilizator avertizat