| ioana_3928 a întrebat:

As vrea si eu o parere...
Deci am fost cu un baiat timp de o luna de zile tineam fff mult la el si nu prea imi pasa daca ma inseala si stiu ca am facut o mare greseala, apoi ne-am despartit si ne-am impacat din nou inca sa intors roata el ma placea iar eu ma comportam indiferenta dupa care i-am dat papuci si m-am combinat cu un baiat cu care am stat saptamani dupa care n-eam despartit cu toate ca ma iubeste foarte mult si eu tin la el... dupa cateva zile m-am combinat cu Alex care aste de la mine din scoala si in legatura cu el prietena mea nu este de acord si nici el nu prea imi arata ce simte la scoala nici nu ne salutam insa afara ma tine de mana ma ia in barte ...prietenele mele si prieteni celui din naine marius imi spun ca el vrea sa se impaca cu mine si eu vroiam pe o parte cu toate caa stiam ca ma iubeste 100%:. In cele din urma ne-am impacat eu sunt fericita el e fericit si prieteni mei si ai lui sunt de acord cu relatia noastra voie ce credeti am facut bie ca am renuntat la alex pentru el tinand cont ca nici nu ma baga in seama la scoala?

Răspuns Câştigător
| dedexxx a răspuns:

Sa cred ca ai procedat foarte bine, parerea mea... fundita:d

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Noi credem ca inainte de toate trebuie sa inveti sa scrii!

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Da

| fanJBfan a răspuns:

Ai facut foarte bine, dar baietii prefera fete destepte... sorry dar invata unde se pune cratimabig grin... fundita?big grin

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Nu! ~.~
Deci, atunci cand iti faci un prieten nu trebuie sa il lasi pentru altul.
Doar daca esti ca toate fetele.

Ai facut o greseala.
Nu te intrebi?
Oare Alex chiar a tinut la tine si l-a durut atunci candd te-ai despartit de el pentru fostul?

Si oh go on
nu fii 100% sigura ca te iubeste.
Toti baietii sunt asa.
Zic ca te iubesc chatterbox
dar de fapt...
Te lasa pentru alta.

Si daca te-ai convins ca te iubeste.
Poate este asa, poate nu.
Dar eu cred ca nu te iubeste 100%
te iubeste pana in 80% pentru ca un baiat nu poate iubi mai mult.
Cu siguranta!
~.~
Asa sunt baietii.,,
In fine oh go on

Ai gresit.

Fundita?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai invata sa scrii si apoi iesi cu baietii, ca se pare ca la scoala nu mai invatati nimic! cu greu am reusit sa inteleg ce vrei sa spui. sorry!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai facut bine.

| alexleul a răspuns:

Pai, tu trebuie sa faci cum stii mai bine, parerea mea e ca nu ai facut o alegere buna deoarece si pe mine ma cheama alex