| BiscuitexPapusaaa a întrebat:

As vrea si eu o parere. In 22 am avut un mini-contact sexual neprotejat sa zic asa, doar ce a bagat penisul si la scos, nu s-a terminat. In 25 trebuia sa imi vina C. M. si mi-a intarziat. In 27 iar am avut un contact sexual neprotejat, dar nu s-a terminat in mine ci la baie. Care ar putea fi problema? De ce mi-a intarziat C. M? Va rog, vreau raspunsuri serioase! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anny1 a răspuns:

Iti intarzie ciclul menstrual deoarece esti la inceperea vietii sexuale...nu? sau ai mai avut contacte? deci daca nu s-a terminat in tine inseamna ca nu ai cum sa fi gravida exista doar o sansa putea sa iti ajunga lichid preejaculator care contine spermatozoizi dar daca s-a terminat la baie trebuia sa se spele deoarece stersul nu este de ajuns trebuia sa ne dai mai multe detalii...:* fundita? te rog

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mini-contact? S-a terminat la baie? Păi s-a masturbat sau ce?
Ori nu este în stare de tine?
Care ar fi problema? O disfuncție hormonală, stres (starea de îngrijorare a ta poate întârzia menstra), o răceală de care să nu ai habar sau ai urmat vreun tratament medicamentos care poate întârzia menstra.
Poți bea ceai de urzică/crețișoară pentru stimularea și reglarea ciclui menstrual.
Sănătate și grijă la protecție.
Pa, pa.

| Jigsaw a răspuns:

Atat de scumpe sunt prezervativele?!

| Tiberius a răspuns:

Un mini contact sexual? Adica o avea mica?

| Lewis a răspuns:

Eu nu inteleg ce inseamna mini contact sexual straight face

Răspuns utilizator avertizat
| ilovesluts a răspuns:

Bai, dar toate o luati o data si dupa o scoateti.

| byabb a răspuns:

Nu poti stii., n poate stie nimeni e posibil sa ramas insarcinata si e posibil sa nu! eu am facut sex neprotejat timp de 7 luni cu prietenul meu si termina afara nu s-a intamplat nimic.

| BiscuitexPapusaaa explică:

Imi pare rau ca nu v-am dat mai multe detalii dar ma grabeam. Ca veni vorba de prezervative, recunoasteti ca e mai bine fara! Si "mini-contact" ma refeream ca a fost doar o penetrare, nu s-a terminat, am fost intrerupti si de aceea doar am inceput.