| juliajulia a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu care ati facut sex cu o femeie sau cu un barbat si o femeie si...cum este?

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Julia, intrebarea ta ar trebui sa fie ceva mai clara. Intrebarea este adresata femeilor, barbatior, sau tuturor? Raspunsurile vor diferi in functie de sex si persoana.
Reformuleaza si s-ar putea sa primesti raspunsuri care sa te poata ajuta!
Si inca ceva : iti doresc multa intelepciune!

| foxi a răspuns:

Cu doua femei.se poarta, restul la nordici!

| ioooooooooo a răspuns:

Hei sunt nou pe aici, itispun eu cum este, am facut cu doua colege de clasa la care cica m-am dus sa le ajut la un proiect pentru scoala si proiect sa facut, am inceput sa vorbim tot feluri de cuvinte excitante si eu nu's genu sa dea inapoi am actionat.Iti spun e la fel dar ca cealalta zi nu m-am putut ridica din patcrying(((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat sexul in mai mult de 2, nici nu o sa incerc vreodata "multumita" posesivitatii mele exagerate.
Vroiam doar sa te salut si sa iti zic ca ti-am observat raspunsurile "dure" de azi, vizitam cam aceleasi intrebari. Credeam ca esti un membru mai vechi, dar presupun ca e bine ai venit. Tine-o tot asa cu raspunsurile, taie si spanzura tongue