| rossallita a întrebat:

as vrea si eu un raspuns rapid! am 22 de ani.Sunt stabila in barcelona, dar sunt nascuta in Romania. Am intalnit un baiat in Barcelona, am devenit cat de cat prieteni. Il cheama Angel si este medic international, ma rog... Eram in aeroport si asteptam sa aterizeze avionul sa ma pot urca in el ca sa vin in Romania. Acolo era si Angel. Avionul a aterizat. Ne-am urcat si am stat amandoi. Ajunsesem in Romania pe la 19:00, data 11.01.2012. Am mers la un hotel sa mai vorbim si sa luam cina apoi urma sa ne ducem in camere separate pentru a ne odihni. Totusi el se dadea la mine insistent a reusit sa ma sarute, am intrat intr-o camera unde am facut sex salbatic. Apoi dupa ce am terminat la 11 noaptea m-a condus pana la cumpana in fata portii prietenei mele. A doua zi eram impreuna, vorbisem sa ne facem facebook aman2. Ne-am facut. Am pus ca suntem intr-o relatie etc.am vrut sa iesim in oras la ora 14:00 la maritimo. Dupa ce am stabilit totul peste o ora l-am sunat si i-am zis ca nu mai pot merge. S-a suparat foarte tare. Apoi i-am propus sa mergem la tomis pentru un film si fost de acord. Eu am rezervat bilete. El mi-a propus ca dupa film sa mergem la hotel bavaria pentru o partida de sex salbatic. Am fost de acord am vazut filmul, am fost la hotel, am facut sex si ne-am intors acasa. Eram asa de apropiati ca parca zici ca eram impreuna de foarte multi ani cand noi aveam doar 2 zile de relatie. Si asa a venit ziua de 13. Am fost sa luam mic dejunul impreuna si ne-am intors in apartamentul meu. Am iesit la ora 12:00 astazi sa luam pranzul la sfarsitul pranzului mi-a facut un cadou.Era un laptop portabil apoi a scos din buzunar o cutie de milka de aia mica in forma de inimioara avea o panglica in jurul ei iar sub panglica era un prezervativ pe care noi il folosisem. In punguta prezervativului se afla un inel de logodna. Deci m-a cerut se sotie.Nici acum nu i-am dat raspunsul.Sunt foarte nehotarata! am stat doar 2 zile impreuna. Deja avem ganduri mari.Ne iubim mult. Dar ce sa fac? astea 2 zile nu mi-au dat timp destul in care sa il cunosc cu adevarat. voi ce ati face? raspuns urgent va rog mult!

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Pai eu zic sa mai asteptilove struck dar daci cum vrei tu si cum simti

| tinaHd a răspuns (pentru tinaHd):

Mz de funda, si nu-i baga in seama

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga troll sau troalla,ca nu stiu femininul, te anunt ca dupa ultimele masuratori GMT, astazi suntem in 12.01. 2012, nu stiu cum ne poti tu povesti ce ti s-a intamplat deja,maine.
Oricum, esti pe drumul cel bun, poti lucra cu cel putin jumatate de norma la Mama Omida!
Ai talent.

| CataC a răspuns (pentru greece12):

O intuitie aproape feminina, admirabil. happy

| Alyceee a răspuns:

Tu in Romania de ce mai vii? Sa stai la hotel si sa te gasesti in aeroport cu posibili tineri dornici de sex salbatic? laughing

| Roo a răspuns:

Ti-a pus inelul in prezervativul folosit? laughing good one! foarte originalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba ta. Nu m-am culcat eu cu spaniolu'. Daca aveti ganduri mari, si va iubiti, de ce ne mai intrebi?
P.P. Alta data, sa ma intrebi ce ai face in cazul nostru, nu in al tau cu Angel big grin
P.P.P. Prezervativul era spalat corespunzator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ashteapta. Oricum nu ai prea fost coerenta in ceea ce ne-ai povestit. Vezi data calendaristica spusa de tine si apoi evenimentele ce au urmat in cat timp s-au desfasurat. Ori azi suntem in 12.01. 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte nehotarita; cind voerbesti la prezent, cind la trecut, cind la viitor.Mai bine ai face sa te trezesti din visul asta,vezi intii daca ai ramas gravida, apoi hotaraste-te, ce ai vrut sa spui.Numai bine.

| rossallita explică:

Scuze am vrut sa scriu 12.01. 2011 in loc de 13.

| rossallita explică:

Vroiam sa scriu 12 in loc de 13

| rossallita explică:

Daca ii bag in seama pierd timpul