| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu..va rog sa ma ajutati si pe mine deoarece am o dilema..deci treaba sta cam asa.Sunt cu actuala prietena de o luna si jumatate..la inceput totul era"roz"dar intr-o zi s-a schimbat brusc..nu mai avea acelasi comportament ca si inainte...ca si cum s-ar fi plictisit de mine. abia daca mai reusesc sa o sarut de 2 ori pe zi.Am intrebato ce are si mi-a zis sa stau linistit ca nu are nimic...dar stiu ca a patit ceva deoarece si prietena ei cea mai buna mi-a zis ca are ceva dar nu stie ce..si vad si in felul cum se poarta ca s-a schimbat..si imi e aiurea pentru ca o iubesc.

2 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

Exista multi factori care influenteaza judecata oamenilor.
Poate fi ceva temporar sau permanent...Depinde despre ce e vorba. Poate prietena ei cea mai buna i-a spus ceva de rau legat de tine, sau are probleme in familie etc.etc.

| 19970204 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar de ce nu ai intrebat-o daca nu cumva si-a gasit pe altcineva? Sau in cel mai fericit caz poate oare o problema in familie mai grava si de aceea est schimbata la 180 de grade... Sfatul meu este sa ii pui cele 2 intrebari pe care ti le-am scris eu mai sus si vezi si tu ce gesturi face sau cum reactioneaza..Mult noroc!