| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am iesit cu un tip cu care ma vad in ultima luna. Spre deosebire de celelalte dati, nu am mers in niciun local, ci am iesit din oras si am ramas la el in masina. Am ascultat muzica, am povestit, ne-am sarutat. Mi s-a parut putin ciudat, ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca nu avea bani la el.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce ti s-a parut ciudat? ca doar v-ati sarutat si nu ati facut sex? nebuno

| RAY a răspuns:

Sarutul tia parut ciudat?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un mod de relaxare perfect normal. Mai ales daca locul de parcare era pe Feleac si tu priveai intregul oras frumos iluminat fiind in bratele lui.

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti s-a parut ciudat la el?

| R0R0 a răspuns:

Poate a vrut sa petreaca timp doar cu tine

| ywar a răspuns:

Bravo Lavi, ai evitat o sedinta de terapie pe bancheta din a spate a Bucick-ului sau. Practic ai fi putut sa mergi cu Buick-ul sa vezi Mozambicul. Esti cam tanara, ma indoiesc ca stii ce-i Buickul.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

A fost ceva spontan. Majoritatea baietilor duc fetele la date-uri siropoase, el s-a diferentiat de restul prin spontaneitate. Bravo lui! Ce anume ti s-a parut ciudat? Ca a avut alta idee fata de ultimul baiat cu care ai fost?