| Swetlly122 a întrebat:

Aseară am mers la un majorat cu un local puțin mai "deochiat" sa zic așa,adică super ok ceva gen pentru ascultătorii de manele, adică țigani și pești.Și unii erau sa se ia la bătaie, bine eu voiam asta că nu am văzut niciodată o bataie reală dar totuși.Am rămas așa șocata cat de nasoala e viața de noapte, mi se pare totul așa dur și fara reguli.Voi ce părere aveți?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De acord

| SilentRain a răspuns:

Ce dracu 'nu am auzit niciodata de un majorat cu pești (adică tipi din aia care dau fetițe la stradă )
Viața e dura în generală

| sofisis a răspuns (pentru SilentRain):

Fix asta voiam si eu sa zic...majorau ce? Cota de piata in care si-au trimis fetitele?

| Hammurabi a răspuns:

Ai nimerit într-o bombă de bodegă și ai tras concluzia cât de nasoală e viața de noapte? laughing))))
Alege-ți mai cu grijă prietenii/anturajul și încearcă și un club sau local mai select.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ocolesc astfel de locuri.

| Uvox a răspuns:

Parerea mea este ca nu prea esti coerenta.
Ai mers cu un local... putin mai deochiat adica super ok si ai vrut sa se bată ca sa vezi cum este.
Marfa gen maxim!