| sanddybelle a întrebat:

Buna aseara stateam la poarta cu prieteni mei cand un baiat m-a luat de gat a incercat sa ma sarute pe obraz eu nu l-am lasat apoi si bagat mana sub hanoracul meu si a inceput sa ma stranga de sanul stang si tragea de el. I-am spus sa na lase si el nu ma intelegea continua. I-am scos mana de sub hanorac si apoi el mi-a luat mana dreapta si ma gadila in palma cu degetele. Ce inseamna asta va rog sinceritate

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca tea vazut mai timida si credea ca te face de fata cu toti, aiurea ce nesimtiti sunt uni din pacate va atrag astfel de baieti, sigur vei mai vb cu el pentru ca e nesimtit daca era cuminte nici dupa 1 un nu il lasa-i sa faca asa ceva, va plac astfel de baietii sincer isi spun

| corbulalbrosu a răspuns:

Astfel de manifestari sunt caracteristice baietilor imaturi care printrun asemenea comportament incearca/doresc sa-i uimeasca/impresioneze pe ceilalti prieteni din preajma voastra. Bineinteles ca te-a remarcat, insa doar tu esti in stare sa-ti dai seama din ce motiv, si mai mult ca sigur daca ii vei ceda insistentelor lui va dori sa faceti sex, acesta fiind de fapt semnificatia a ceea ce incearca sa-ti sugereze prin acel "gadilat in palma". Depinde doar de tine ce va urma in continuare. Pa, pa.

| Lawliet14 a răspuns:

Cred ca n-a facut-o chiar in gluma, a cam exagerat. Dar nu te place neaparat, poate ca vrea sa vada cum reactionezi. Poate ca vrea sa vada daca te poate agata si atat. Poate pur si simplu vrea sa fie placut de cat mai multe. Da, nu pare serios. Cred ca lui asta daca-i place o fata, nu se comporta asa la fel decat daca e de-a dreptul badaran si umbla numai cu parasute.

| Lawliet14 a răspuns:

O fi fost baut. laughing

| Iyulia3712 a răspuns:

Ca vrea sa-si bata joc de tine si ca nu mai stie cum sa se bage in seama ca sa te bage in patul lui. Sa fi fost in locul tau ii dadeam un sut in bijuterii de nu stia pe unde sa fuga si ca bonus un deget mijlociu ridicat.

| Frumystefy a răspuns:

Inseamna ca e imatur, sau ca isi bate joc de tine... nu te lasa pacalita, daca eram in locul tau si-o patea rau!

| ionelutza95 a răspuns:

Vrea sa isi bata joc, asemena baieti nu merita atentie