| Babyyy a întrebat:

Buna happy
Astazi in pauza mare ma pregateam sa plec cu 2 colegi la magazin. si m`a strigat prietenul meu, a venit la mine si mi-a zis ca are sa`mi zica ceva, i-am zis sa`mi zica si mi-a zis : Uite, nu mai putem fi prieteni, m`am uitat ciudat la el si am zis Ok si face : ramanem prietenihee hee Bine? si am zis ca da, mai sta cateva secunde si zice : am glumit maii, cum sa te las eu pe tine?

Am 4 luni cu el, la ce sa ma astept? Adica m`am gandit ca poate a zis la sfarsit ca a zis in gluma doar ca m`a vazut asa mai... suparata thinking

La ce sa ma astept, ma iubeste?

fundita + vot :*

Răspuns Câştigător
| brunetzyca a răspuns:

Pai nu stiu, sa-r putea chiar sa fi vrut sa se deaparta de tine, dar cand i-ai spus ca da, fara sa te milogesti de el sa nu va despartiti, el a intors-o, poate te iubeste, dar sunt sanse si sa te insele.Ai grija baieti sunt hoti.Ai grija de tine pupicikiss

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cand iti iesi din minti si iti vine sa iei campii, da, te mai trezesti zicand perle de genul, dar in gluma...De ce am impresia ca vroia sa testeze terenul, sa vada cum reactionezi? O discutie serioasa nu v-ar strica.

| GirlyBrunette a răspuns:

Mai nu cred nu se dau att de usor papuci si u dc ai zis ok?laughing nu e bine asa.il lasi asa usor sa plece pastreaza-l mai daca il iubesti si nu cred ca a ziso serios sigur a fost o gluma ca sa te sperie si sa vada cum reactionezi;-)

| CAMELEON07 a răspuns:

Ew zic ca daa... poate a zis asa doar sa vada cum reactionezihappy

| ofataoarecare_2381 a răspuns:

Stai linistita probabil chiar a zis. o in gluma vroia sa vada cum reactionezi (cel putin asa credbig grin)

| Anentykkk a răspuns:

Dupa parerea mea nu te iubeste...Pacat dar poti sa-l intrebi!

| Lavinia a răspuns:

Buna, poate ca baiatu` chiar a glumit, se mai intampla. Nu cred ca a spus la sfarsit ca era o gluma doar pentru. ca te vazuse suparata. Probabil a fost chiar o gluma si ti-a spus asta repede ca sa nu te vada trista mult timp.
fundita?;;]:*

| lory_2640 a răspuns:

Cred ca a vrut doar sa glumeaska si atat...nu cred ca e altkevahee hee

:*

| AleAlbu a răspuns:

Poate ca a spus ca glumit doar ca sa nu te supere.Ar trebui sa vorbesti cu e despre asta. fundita?

| Marina_4745 a răspuns:

Sa ii faci si tu aceeasi "gluma" si sa vezi cum va reactiona.Asa iti dai seama ce simte cu adevarat.