| alexootza a întrebat:

Astazi trebuia sa ma intalnesc cu el(colegul meu). Am stabilit sa ne vedem dupa-amiaza, insa nu mi-a specificat unde anume, eu credeam ca iesim la o cafenea, dar surpriza... m-a invitat la un prieten acasa(tipul nu era acasa). I-am zis ca nu ma duc si ca ar fi mai bine sa ne vedem in oras dar a spus ca nu este imbracat adecvat. La inceput i-am spus ca ma duc, dar intre timp m-am razgandit. Oare de ce m-a invitat acolo si nu in oras? Nu prea as crede ca ar avea alte ganduri...

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ar fi bine sa fii convinsa ca avea alte ganduri.
S-o fi saturat de asteptat si daca te duceai ar fi fost convins ca si tu esti de acord.
Daca nu te indeamna inima la asa ceva,bine ai facut ca nu te-ai dus.
Si stai de vorba cu el,situatia se precipita, daca aveti o legatura stransa ar trebui sa-i ceri niste explicatii.
Hotararile astea nu se iau de unul singur, amandoi hotarati cand veti trece la o noua faza!
Succes!

| MMihai a răspuns:

Ghici ?

| liviu42 a răspuns:

Cu siguranta, ceva mai intim.

| johnyboy a răspuns:

Acum exista o intrebare... oare te cheama sa te f*ta doar el sau urma si prietenul lui?

| alexootza explică:

Da, acum imi dau seama ca a fost mai bine ca nu m-am dus. Chiar daca il cunosc de 3 ani nu stiu ce fel de persoana este, putea sa imi faca orice mai ales ca eram intr-o locuinta straina... Dar aseara pe la 2 mi-a trimis un mesaj si mi-a spus ca "trenul trece o data prin gara si nu se mai intoarce" si l-am intrebat ce vrea sa spuna cu asta, dar nu mi-a raspuns. Nu stiu ce sa mai cred si nici nu as vrea sa il intreb pe el deoarece nu vreau sa creada ca sunt disperata si ma gandesc tot timpul la el.sad Voi ce credeti?

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Lasa-l! Uita-l! Are doar ganduri de săcs in grup!

| chipanoo a răspuns:

Voia sa te f**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dumnezeule ce gandire logica ai esti miss universilogica ce cerzi ca vroia sa faca ca orice barbat are nevoies sa ai faci de mancare sa speli rufele sa faci curat o da si sa ti-o traga pe scurt asta rolling on the floor

| Ioaaa_4297 a răspuns:

Off ala nu era acasa si decat voi doi singurei ce crezi ca vroia...