| Zeynepabc a întrebat:

Astăzi trebuia să-mi vine menstruația, nu a venit pana acum, dar am o secreție sau mucus cervical de culoare maro deschis spre roșu si este destul de mult, când merg la baie si ma șterg se vad urme de sânge, dar in rest nu observ pe tampon. Am dureri de burta, ce ar putea fi?

1 răspuns:
| AndreeaDeea2 a răspuns:

Este complet normal, vei vedea maine ca vei avea, asa e in general in prima zi, e normal sa iti intarzie 2 zile, sau sa iti vina cu doua zile mai devreme, acum depinde daca ai macar un an de cand ai ciclu