| crazysour a întrebat:

Buna,ati avut vreodata vreun iubit care,cand a ajuns la facultate,si-a luat-o in cap si a vrut sa experimenteze si s-a despartit de voi. daca da,s-a intors inapoi? si dupa cat timp? mentionez ca suntem in acelasi oras, dar la facultati diferite

12 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Neutrino este un utilizator care doar caterinca face, nu-l lua in seama.
Nu, nu am avut, am avut doar un iubit orgolios care nu stia ce vrea de la viata, dupa 5 luni a revenit la usa mea plangand ca ma vrea inapoi.
Tu continua-ti viata, nu-l mai cauta deloc, daca va vrea ceva de la tine te va cauta el. Oricum, stii ca asa sunt baieti, dupa un timp toti revin.

| ywar a răspuns (pentru Ririru):

Eu as spune ca neutrino e un utilizator cu un coeficient de inteligenta ridicat, rafinata, iar autoironia este un semn de inteligenta! Asa ca termenul de caterinca nu prea se potriveste.

| neutrino a răspuns:

Nu s-a mai intors nici in ziua de azi. A plecat demult si a experimentat multe. Dar mi-a promis ca se va intoarce, asa ca astept!

| crazysour explică (pentru neutrino):

De cat timp erati impreuna?

| neutrino a răspuns (pentru crazysour):

Nu mult, doar cativa ani.

| crazysour explică (pentru neutrino):

Si de ce a facut asta daca te iubea? ti-a dat vreaun motiv anume?

| neutrino a răspuns (pentru crazysour):

Da, si-a dorit o mare experienta in viata!

| Libelle a răspuns (pentru crazysour):

Prinde-te si tu ca neutrino face misto de tine.

Nu fi fraiera.
Daca se intoarce inapoi, cum spui tu, si tu il astepti cu bratele deschise, nu ai pic de demnitate si el stie asta.
O persoana care te paraseste e un capitol incheiat.

| ywar a răspuns (pentru neutrino):

Autoironia e un semn de inteligenta! Ai umor, rafinament si astea te vor ajuta sa iti gasesti, undeva, candva un adevarat OM. happy Eu chiar te admir pentru umorul tau.

| neutrino a răspuns (pentru ywar):

Multumesc mult, esti generos!

| frostxtq a răspuns:

Nu am experimentat asa ceva si daca mi s-ar fi intamplat si l-as mai fi acceptat inapoi.

| admin6495763864 a răspuns:

Depinde ce a experimentat intre timp eu zic sa te mai gandesti sa nu fii chiar tu un experiment.