| Adi2209 a întrebat:

Voi cum procedati atunci cand trebuie sa invatati si nu aveti chef deloc?

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Te gandesti la faptul ca o sa ajungi muncitor in Spania la cules de capsune, sa vezi cum iti vine cheful

| WaterDrop a răspuns:

Din pacate nu mereu faci ceea ce iti doresti ci ceea ce trebuie.Gandeste`te ca dupa liceu vei putea sa stabilesti tu singur cand inveti.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu poti invata fara chef. Ce fac majoritatea elevilor este "toceala", nu "invatat".

| Xdreaper21 a răspuns:

Eu ma gandesc ca daca fac combinatii in spatele blocului pot ajunge mai mare decat trump si putin la un loc