| XOXOyoXOXO a întrebat:

Buna azi a fost o zi ciudatastraight face dc? ...pai un baiat X nu ma mai lasa in pace adica ma striga prin clasa ca sa ma intrebe cf?straight face si eu ii raspundeam dar dupa nimic doar se uita insistent la minehappy
si tot azi la ora de specialitate venea mereu langa mine unde eram eu era si el vb numai cu mine glumeam aman2 etc.
intrebarea mea este credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu avem de unde sa stim intelegi? el poate sa faca orice gest atat timp cat nu iti spune nimic clar gen: te plac! nu are rost sa-ti faci iluzii.asa am facut si eu si nu mi-a fost bine.deci nu iti face iluzii degeaba, o sa ai timp sa tot speri cand o sa` faca el primul pas.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are și omul o glumă cu tine și tu o iei de bună!
Pa, pa.

| Bybyutzzzz a răspuns:

Desigur ca te place chiar cred ca e innebunit dupa tine daca face asa cum ai zis tu

| DrugsAndDubstep a răspuns:

Eu as inclina spre faptul ca te place.Bafta!

| BlancaFantasma a răspuns (pentru DrugsAndDubstep):

Nu avem de unde sa stim intelegi? el poate sa faca orice gest atat timp cat nu iti spune nimic clar gen: te plac! nu are rost sa-ti faci iluzii.asa am facut si eu si nu mi-a fost bine.deci nu iti face iluzii degeaba, o sa ai timp sa tot speri cand o sa` faca el primul pas.