| yasmiyasminutza a întrebat:

Buna,azi a venit iubitul meu din Germania,eu cu el suntem imptruna de cand a fost el acolo, si inca nu ne cunoastem perfect de bine, si maine sa planuit sa mergem eu cu el si cu inca 2 fete si inca 2 sau 3 baieti de la bunica mea de pe strada, eu voi merge la una din prietenele mele inainte sa mergem in oras, si nu stiu cum sa procedam, pentru ca amandoi avem emotii si as vrea sa afle maine si restul cu care mergem ca eu cu el suntem impreuna, caci ei inca nu stiu, dati-mi va rog un sfat chiar am nevoie, cum pot sa procedez? Ca sa iasa totul Foarte foarte bine? :-ss

5 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Foarte bine va iesi doar daca nu iti pasa de ce spune lumea si daca nu regizezi nimic ci te rezumi sa organizezi programul din ziua de iesire.

| cristyscl a răspuns:

Pai eu nu inteleg, ce e asa mare lucru, e iubitul tau, nu inteleg de ce esti asa timida in privinta asta. Daca chiar te consoleaza cu ceva, poti sa-i spui prietenei la care te duci si o sa-ti mai treaca din emotii. happy
Sper ca ti-am fost de ajutor, succes la intalnire :*

| yasmiyasminutza explică (pentru cristyscl):

Va multumesc pentru ajutor!

| yasmiyasminutza explică:

Treaba este ca noi nu ne cunoastem inca asa de bine, si am format aceasta relatie cand el era in Germaniastraight face.Si nu mi-a picat bine cand a venit am vorbitcu el la telefon si l-am intrebat "Vrei sa vin eu la tine, daca esti obosit?" si el a zis "Cum vrei..." si nu mi-a picat bine ca o zis asa :-

| cristyscl a răspuns (pentru yasmiyasminutza):

Poate pentru ca si el e timid sau i se pare indiferent, daca te duci sau nu la el sad