| anonim_4396 a întrebat:

Cineva a incercat sa imi faca o farsa de altfel i-a reusit si as dori sa ma razbun( nu vreau sa aud de razbunarea e arma prostului ca stiu ca nu e asa), vreau cat mai multe ideei pentru a ma razbuna. Ce as putea sa ii fac unui baiat de 14-15 ani, fara gagica. Va rog ajutati-ma voi lua in calcul tot ce imi veti spune voi...:X:X:X

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Mai intai spune-ne ce ti-a facut.

| Crs a răspuns:

Da` ce ti-a facut?
pai te poti da la el, sa il faci sa se indragosteasca de tine si apoi de fata cu toti prietenii lui ii spui ca ii dai papucii ca totul nu a fost decat un pariu facut cu o prietena de a ta precum ca poti sa il cucerestihee hee

| candy_5543 a răspuns:

Da-te la el, combinate cu el si apoi lasa-l balta, comporta-te najpa...stiu ca e rautacios, dar daca ti-a facut ceva chiar asa de rau...incearca! sa-mi zici si mie daca a mershee hee:*