| kkejfbwejbf a întrebat:

Azi am avut al treilea contact sexual cu iubitul meu si cand a ejaculat am simtit ceva caldut.Am folosit prezervativul de fiecare data.Azi a fost pentri prima oara cand a ejaculat.In primele dati l-am oprit deoarece m-a durut prea tare.As dori un raspuns cat se poate de rapid pentru a sti daca maine ar trebui sa imi cumpar pilula de a doua zi

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Faptul ca ai simtit o modificare de caldura in vagin in momentul ejacularii spermei IN PREZERVATIV, reprezinta o situatie cat se poate de normala. Sperma in momentul ejacularii fiindca este mai calduta in comparatie cu restul organismului (la fel ca si urina) ti-a provocat respectiva senzatie. Daca prezervativul a ramas intreg si sperma in el, inseamna ca sexul a fost perfect protejat si intr-o astfel de situatie folosirea pastilei de a 2-a zi ar reprezenta o "crima" grava sau o crasa iresponsabilitate. Multa sanatate!

| kkejfbwejbf explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult pentru raspuns. Cand am vorbit cu iubitul meu mi-a spus acelasi lucru, dar si ca nu a permis ejacularea in mine de accea am simtit putina caldura la intrare! Multumesc foarte foarte mult pentru raspuns

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cand ai simtit ceva caldut, prezervativul era spart sau era intact. Daca era spart, la 21 zile trebuie sa faci un test de sarcina pentru a vedea daca esti sau nu gravida. Daca prezervativul era intact, atunci stai linistita ca nu poti fi gravida.

| Clorox a răspuns:

Du-te draga mea la ginecolog, ce stai aici?

| kkejfbwejbf explică (pentru Clorox):

Ok. merg eu merg.da nu pot sa merg de fiecare data cand voi simti asa. daca voi mai simti. voiam doar sa stiu daca este in regula sa simt asta

| Clorox a răspuns (pentru kkejfbwejbf):

Stii si tu ca sperma e mai calduta decat restul, e ceva normal s-o simti in prezervativ!
Scuze de raspuns happy