| Lysssa a întrebat:

am facut dragoste cu prietenul meu (eu pentru prima oara). nu mi-a curs sange si m-a durut.suportabil.dar m-a durut.eu fac sport si am auzit ca la sportive himenul e mai elastic. e posibil sa nu se fii rupt? de ce nu mi-a curs sange? mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Nu mai esti virgina, himenul tau e mai elastic, e adevarat. Si nu la toate fetele le curge singe.

4 răspunsuri:
| TheBaby a răspuns:

Da.

| ticu a răspuns:

Esti virgina scumpo; chestia ii k te-ai excitat prea tare si ti so dilatat; fa-o inca o data si sa vezi k o sa curga sange

| Lysssa explică (pentru ticu):

Chiar nu m-am excitat prea tare...de aia m-a cam si durut.ca nu m-a excitat prietenu prea bine.

| St_Gaby_1983 a răspuns:

Intrebarea ta este cam delicata dar poti afla raspunsul foarte usor mergi la ginecolog