| raluca_4568 a întrebat:

Azi am fost la ginecolog si i-am spus ca nu mi-a venit de cateva zile si i-am zis ca ma si ustura putin. Mi-a luat o analiza de secretie si mi-a zis sa stau linistita ca e pe drum menstruatia si mi-a zis ca s-ar putea sa am candida dar sa asteptam rezultatul.
Imi este putin teama de rezultat ca mi-e sa nu fie altceva. Imi puteti da cateva sfaturi in privinta acestei {boli}am citit si eu de pe net...dar...mersi:*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie frica, daca era ceva mai grav medicul ar fi vazut si ti-ar fis spus suspiciunea lui. Daca vei trata boala, dupa rezultatul analizei de secretie, nu vei avea probleme. Doar ca trebuie sa urmezi intocmai sfaturile medicului si sa-ti tratezi si partenerul sexual.

1 răspuns:
| Simon_7286 a răspuns:

Mai daca ai fost la medic nu mai crere sfaturi. cel mai competent este cel al medicului