| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Azi m-am intalnit cu o fata ne-am pupat pe obraz, am mers la o plimbare prin oras si am intrebat-o daca a luat bacu mi-a raspuns ca nu ok m-a intrebat ca ce fac? i-am raspuns bine m-a intrebat cum merge cu scoala i-am raspuns binisor am intrebat-o daca lucreaza ceva a spun ca nu bun totul a descurs binisor dar ea tot ma intreba ce ce mai zic i-am ras[uns bine thu? si ea la fel si tot ma intreba, mai zi ceva? eu: ce sa zic nu stiu nu stiam ce sa mai intreb si i-am zis zi tu ceva si ea la fel a raspuns nu stiu in timpul asta mergeam prin oras sa se intalneasca cu o prietena nu stiam ce sa mai intreb, si am mers asa fara sa vorbim nimica am ajuns..sa intalnit cu prietena am facut cunostinta cu ea am asteptat in statie dupa tramvai iar ea nu se apropia de mine statea la 1 metru de mine si i-am spus hai langa mine ea : nu am urcat in tramvai ne-am asezat pe scaune..insa nu am prea vorbit nimic tot drumu si tot m-a intrebat mai zi ceva? si eu nu stiu ce sa zic nu-s prea vorbaret i-am spus si ea nu a zis nimic am ajuns in statia une trebuia sa coboare ele si sau ridicat si i-am spus nu ma pupi si nu mi-a raspuns si a spus ceau mai vorbim la telefon si i-am spus ceau.
Ce concluzie as putea trage din aceasta intalnire?
Ma place?
De ce nu m-a pupat cand a plecat?

Răspuns Câştigător
| AMa19 a răspuns:

Buna :*. Sincera sa fiu, eu cred ca daca vrei sa afli, sau daca vrei sa te placa, fi mai vorbaret, intreab-o ce mai face ( alte chestii ), ia-o in brate, pupo pe obraji. Fao sa te placa, iar daca tot nu esti convins, ia-o deoparte si :
1. Spune-i tot ce i` simti pentru ea si cat de mult o iubesti... etc.etc.
2. Intreab-o daca te place si daca vrea sa fie cu tine, iar daca zice ca nu, fa-o sa te placa.
Mai ia-o in brate, pupo, fa-i complimente si dai cateva cadouri.
Sper ca te-am ajutat. Succes si mult noroc in viata. Fundita? big grin

6 răspunsuri:
| νααℓι a răspuns:

Mersi de sfaturi pana acum mai astept si altele!
Da sunt cam timid,am intreabat-o ce face de mai multe ori si mi-a raspuns bine, ea: tu ce mai zici, eu la fel bine, inca nu pot sa ii spun ca o iubesc doar dupa o prima intalnire insa varianta doua m-am gandit dar mie era putin cam rusine sa zic asa din prima ma placi, vrei sa fim impreuna, insa mie tot gandu la la acea intrebare im sta de ce nu m-a pupat cand a coborat din tramvai cu prietena s-a?, mi-a spus doar ceau.

| νααℓι a răspuns:

Si ce subiecte as putea gasi?
Ce parere are despre mine oare dupa aceasta intalnire?

| νααℓι a răspuns:

Ok mersi de raspunsuri!
Dar ce parere are oare despre mine?
De ce nu m-a pupat cand a coborat din tramvai?
Dupa cum am spus am intrebat-o mai multe lucruri, dar tot la un moment dat nu mai stiam ce sa intreb, ce discutie sa deschid ca ea tot ma intreba sa mai zic ceva?

| νααℓι a răspuns:

Pana la urma i-am trimis mesaj daca vrea sa fim impreuna si acceptat.
O zi frumoasa sa aveti si multumesc de raspunsuri happy

| Metalerele5 a răspuns:

Dupa cate spui, tu esti foarte timid, odata ce nu prea ti-ai gasit cuvintele ca sa porti o conversatie. Si ea este timida probabil, dar cred ca daca te placea, cel putin te pupa pe obraz cand a plecat. Eu zic ca nu are rost sa iti faci sperante, chestia cu telefonul cred ca a spus-o din complezenta, ca sa spuna ceva pentru ca pleca si nu te pupa. Mai exista si varianta ca ea sa fie foarte timida, dar eu zic ca daca te-a pupat cand v-ati intalnit, iar cand a pelcat nu te-a mai pupat, e cam clar ca nu e interesata.

| Doru3 a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu ea ca nu te mananca. Daca esti timid rezolvi ceva, vorbeste cu ea, explica-i si gasiti subiecte comune, apoi sunt sanse mari ca totul sa mearga de la sine.