| catzelushdeplush a întrebat:

azi noapte cand am ajuns acasa de la un majorat cu prietenul meu nu stiu ce a fost cu el dar niciodata nu l-am mai vazut asa. M-a condus pana acasa si a inceput sa se dea la mine intr-un mod in care nu a mai facut-o niciodata. Ne-am sarutat, iar apoi a inceput sa ma muste usor de gat, chestia e ca apoi am fost amandoi ca niste salbatici, ne-am spart buzelelaughing in fine...nu am ajuns la nimic, dar m-a pipait, nu stiu poate a fost efectul alcoolului ca am fost baut amandoi putinthinking daca puteti sa imi spuneti si voi ceva sau daca ati patit ceva asemanatori si care a fost cauzalaughing

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu-i ceva normal.La mine s-a dat iubita exact ca o catea si daca nu eram atent imi reteza jugulara. Oricum tot am fost nevoit sa apelez la 112 pentru ca prea am pierdut singe.

| LOkk12 a răspuns:

Eu cred ca ati avut un moment de pasiune!

| Couragebv a răspuns:

Pai v-ati aprins amandoi, si asta e un lucru bun, numa sa aveti protectie la voihappy.