| Zephyr a întrebat:

am fost acum ceva timp la un majorat al unui amic.
La majoratul respectiv a fost invitat si un "inamic" de-al meu cu care ma certasem pentru o tipa.
La inceputul majoratului, am venit cu un Ferrari iar o tipa mi-a facut cu ochiul si a zambit. Pe la mijlocul petrecerii pe la 2 noaptea, am dat peste aceeasi tipa si m-am gandit sa-i cumpar ceva de baut. Dupa aproximativ 30 minute am sarutat-o. Apoi am intrat cu ea in masina si a inceput nebunia.... In fine, m-am intors inapoi la petrecere dupa juma de ora de hata-hata si am dansat cam pana la 4, dupa care am iesit la masina sa o duc pe fata acasa si am avut placuta surpriza ca "bijuteria" a fost zgariata. A treia zi dupa majorat am invitat-o la un restaurant, iar cand am iesit pe strada era pustiu, un 4x4 a tras in fata noastra si a venit un bmw din spate, ala din bmw era "inamicul" care urma sa aflu peste cateva zile ca era iubitu' ei.
Din jeep au coborat 2 insi iar din bmw "inamicul", aia doi aveau cutite... nu stiu cum dar i-am facut k.o. pe amandoi si n-am vazut ca "inamicul" a scos si el un cutit si m-a taiat la mana, m-am urcat repede in masina si am gonit spre casa... Credeti ca fata asta e materialista? (Intamplarea asta e 100% reala)

9 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Tie ti s-au intamplat atatea, iar singura ta intrebare e daca ni se pare ca fata e materialista?
Ca sa iti raspund la intrebare, DA, ori asta ori are chef de aventuri, in roice caz, pare sa iti aduca doar belele.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

În primul rând întâmplarea ta a fost o adevărată aventură după care ai putea să regizezi un film.
Evident că fata e materialistă dacă numai după o mică vreme a fost de acord să avanseze aşa relaţia voastră (ştii la ce mă refer).
O fată cuminte şi cu principii nu s-ar fi comportat aşa. Depinde acum şi ce fel de băiat eşti tu. Dacă vrei o relaţie serioasă cu ea, n-ai şansă...

Toate cele bune!

| Zephyr explică (pentru Hydrangeaceae):

Asta nu-i nimic, am patit si mai rele... Daca ti-as povesti nu ai crede.
Astazi am parasit-o pe tipa... am aflat ceva nasol despre ea straight face

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru Zephyr):

E bine că ai părăsit-o. Nu e genul să vrea o relaţie serioasă şi ţi-ar aduce doar probleme.

| TheRealDaniel a răspuns:

Pare o fata cu chef de aventura, vrea pe cineva care sa poate iubi, care poate arata si bine adica pe tine dar si pe cel cu bani, de la "inamicul"tau doar banii, cred ca ar trebuie vorbesti cu ea si sa-i spui pe cine alege pentru ca tu tii la ea si asa nu se poate. Sper ca te-am ajutat. O seara buna!

| BTWIN a răspuns:

Parca e un scenariu de la hollywood laughing
Eu cred ca din moment ce s-a lasat asa usor dusa in masina, cred ca e materialista.O fata cuminte nu ar fi procedat asa.happy

| DeeaDenyyyy a răspuns:

Waww,si eu care credeam ca viata mea e ciudata si plina de aventuri, si am doar 14 anilaughingpai cred ca fata are vina ei,nu trebuia sa te provoace si sa accepte sa intretina relatii sexuale cu tine stiind ca are prieten si ala e gelos pentru ca tu te-ai culcat cu gagicasa, dar ai si tu partea ta de vina pentru ca sunt sigura ca nu esti genul de baiat "relatie lunga, de iubire cu o singura fata", esti genul care "sta cu cine vine" si in felul asta vei da de bucluc daca nu stai la locul tau... sper ca vei rezolva lucrurile cu "inamicul" tau, iar asta iti va fi invatatura de minte...

| Zephyr explică (pentru DeeaDenyyyy):

Viata mea a fost plina de aventuri inca de la 13 ani happy, eu de fapt vreau pe cineva cu care sa am o relatie serioasa... cea mai lunga relatie pe care-am avut-o a fost de 1 an (si nu din cauza mea sau a fetei daca ma intelegi).

| DeeaDenyyyy a răspuns (pentru Zephyr):

Mda,inteleg,si mai exact, cu ce ar trebui sa te ajutam noi?