| BlackAngel232001 a întrebat:

Nu vreau sa dau numele la 2 baieti. Asa deci : intrebarea este. Ce sa fac? Daca A mi-a zis ca ma place si eu i-am zis lui, el se uita in continuu la mine, dar cateodata se purta urat, este gelos. B i-a spus unei colege ca ma place, si a mai zis la cineva, se uita in continuu la mine, imi face complimente, si se poarta frumos cu mine. Pe cine sa aleg?

3 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Păi cum să ne întrebi pe noi pe cine să alegi? Alege-l pe cel care îţi place cu adevărat, în ciuda defectelor şamd.

| dedadalila a răspuns:

Pe b ca se poarta frumos cu tine nu ca si a doar ai ca cateodata e rau cu tine asa e? Alegel pe bwinking

| llMeltingyoull a răspuns:

Pai tie de cine iti place? A sau B?