| anonim_4396 a întrebat:

Buna baieti...am 17 ani si as vrea sa-mi incep viata sexuala, dar simt ca nu sunt atractiva:(. am o poza aici. voi ce parere aveti? http://andreeutza.fnhost.org/DSC009.JPG

Răspuns Câştigător
| AmberMyth1 a răspuns:

Stai deci tu i-ai spus ca e atractiva pentru funda? Mrg...
Oricum nu sunt baiat dar am dat click din curiozitate. Scuze dar nu imi merge link-ul...

3 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Arati okhappy un id ceva? conteaza mai mult sa ai alte calitati mai importante. frumusetea e trecatoare.winking

| Pedala a răspuns:

Nimic mai sexy decat o femeie stearsa cu probleme de incredere! cu alte cuvinte NICI CU O PWULA FURATA... esti de cel putin 6 beri.

| FrozEenSoul a răspuns:

Buna, esti frumoasa, dar daca zici ca nu ai incredere in tine e o problema la tine, lucreaza la increderea in sine. O sa ai cu cine laughing mai ales la cati nimfomani sunt pe aici rolling on the floor. Bafta si succes, esti si atractiva tongue, Funda?