| anonim_4396 a întrebat:

Buna baieti...am 17 ani si as vrea sa-mi incep viata sexuala, dar simt ca nu sunt atractiva:( .am o poza aici. voi ce parere aveti ? http://andreeutza.fnhost.org/DSC009.JPG

Răspuns Câştigător
| Laura1102 a răspuns:

Din pacate nu pot vedea poza
Sincer ce sfat ati pot da eu. Este sa-ti incepi viata sexuala cu baiatul pe care il iubesti si bineinteles sa te iubeasca si el. O sa fie mai bine decat daca o faci cu "un necunoscut".
Si sa o faci atunci cand simti tu ca esti pregatita nu te grabi doar pentr-ca prietenele tale nu mai sunt virgine sau tot te bate cineva la cap sa ati pierzi virginitatea.
Stiai ca primul barbat din viata unei femei nu se uita nici o data?
Deci tot ce ati pot eu sa-ti spun este sa faci din momentul ala un moment special pentru tine. Nu ai facut-o si gata.
Iar in legatura de felul cum arati nu te gandi la asta incearca sa-ti gasesti pe un baiat care sa te iubeasca si tu la fel.
Eu mereu am mers pe conceptia ca "cine ma place ma place asa cum sunt" daca nu ma place asa cum sunt inseamna ca nu ma merita.

1 răspuns:
| ciocolata_4680 a răspuns:

Nu o incepe eu zic sa mai astepti eu zic ca e cel mai fain cand esti maritata macar sti ca primul o ft sotul tau deci e si mai decent si suna si mai bine...si in cazu asta nu o face inca mai asteapta macar pana la 18 daca nu mai mult e and esti maritata e cel mai modest auzi sa nu-ti fie rusine ca cand esti maritata vei fi virgina asta in caz daca gandesti si tu mai bine nu te dai acum la unu si dupa 2 zile o si taiato cu tine ca asta asteapta totii macar cand estti maritata e alceva e 1 tau sot si asa mai departe bine doar sa nu crezi cati zic sa ast pana la 30 de ani fa asa ca e mai bine nu te darui unui baiat care peste noapte te poate lasa ca dupa o sa-ti para rau crede-ma