| anonim_4396 a întrebat:

Buna baieti...am 17 ani si as vrea sa-mi incep viata sexuala, dar simt ca nu sunt atractiva:(. am o poza aici. voi ce parere aveti? http://andreeutza.fnhost.org

17 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu zic ca arati chiar oklove struck

| Азбука a răspuns:

Disperare mare, nu gluma straight face

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,fiecare e frumos in felul lui,tu ai ochii frumosi.:*
O sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca,sa fie alaturi de tine, si tu de el, si cu el o sa faci si pasul asta.Mai asteapta!

Janina
| Janina a răspuns:

Eu zic sa nu te grabesti.

| adyy95 a răspuns:

Eu zic ca arati supper cel putin cat se vede in poza si daca nu ai cu cine sati icnepi viata sexuala adica cineva de incredere pe care sal iubesti nu te grabi trebuie sa simtit momentul ala e unic in viata numai odata in viata te dezvirginezi!

| 1234_7760 a răspuns:

E ****! tu acum ce vrei? sa te dezvirginam noi?

| Razvan94 a răspuns:

Date-n *** de grasa...minciuni...nu esti frumoasa deloc

| faaalyoana a răspuns:

Mai daca nu ai cu cine sa-ti incepi viata sexuala nu te grabi
mai astepta ca-ti va veni randu
esti foarte frumoasa sincer acum...
o sa agati tu un baiat...iti va veni randu

| BurnInHellSucker a răspuns:

Mi se face greata... Sa ii spuna cineva chestiei un site de matrimoniale...Virgina obsedata daca ai ajuns sa iti pui poze pe TPU sub pretextu: hei baieti sunt draguta sau nu in speranta ca te va agata si pe tine cineva e grav ma fetita. Cat de disperat sa fi sa scrii cacatu asta doar doar poate iti zice si tie cineva ca esti frumoasa.
Specimene din astea ne fac noua tara de rusine.

| Manson5 a răspuns:

Ai simturi bune intr-adevar.

| imposiblegirl a răspuns:

Hai sa ne aratam toate tzatzele si p****** pe TPU sa vedem care ajunge prima racolata de pedofili si pusa sa se prostituteze

| KellyGreen a răspuns:

Nu iti mai da cu ruj si fond de ten pentru ca uratesc si iti fac fata lucioasa. Nu mai purta cerceii aia sau cercei ca aia, poarta niste cercei micuti ca astia:http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau in genul lor. Doar nu mai purta cerceloii aia (si te rog nu o lua in nume de rau) pentru. ca sunt de tiganca. Si la par nu mai purta numai coada de cal si par drept, mai bine iti faci niste impletituri, iti faci niste bucle micute.
Sper ca te'am ajutat;)

| caty1xD a răspuns (pentru KellyGreen):

Sau practic dupa ce se da cu fond de ten sa foloseasca si o pudrawinking

| Giulia97Anna a răspuns:

Esti foarte frumoasa dar nu crezi ca este cam devreme mai asteapta putin

| JulietteJokes a răspuns:

Asa devreme fata mea ai all life in u face so mai ai otarik rabdare da esti foarte simpatica dar intre fete mai asteapta

| HOMM5 a răspuns:

Nu esti niciodata neatragatoare.NU intotdeauna subliniez NU intotdeauna conteaza cum arati cel mai mult conteaza ce este pe interior.Si nu mai fii aspra cu tine esti o fata dragutahappy.

| miha3la90 a răspuns:

Nu face prostia sa-ti incepi viata sexuala pentru ca ai ramas ultima dintre prietenele tale, sau pentru ca vrei sa demonstrezi ca esti atragatoare, pentru ca o sa regreti, iti spun din proprie experienta.
cel mai bine este sa astepti pana cand o sa gasesti un baiat sensibil si care iti place cu adevarat, pe care o sa-l iubesti si el o sa aprecieze ceea ce in alta parte nu a gasit si anume puritate.