| carynaaa a întrebat:

Buna baieti happy am o intrebare pentru voi, Daca nu aveti macar atractie fizica pentru o fata va puteti culca cu ea? Va intreb pentru ca am prietene care tot imi spun ca le este frica ca prieteni lor sa nu le foloseasca doar pentru distractie happy cel mai bun raspuns primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| ThatWeirdFuck a răspuns:

In unele conditii da, as putea sa fac asta, desi atractia fizica este importanta cand e vorba de sex. Fetele care nu sunt sigure pe ele in ceea ce priveste corpul lor pot compensa prin atitudinea ce o au, dar si asta este greu fiindca daca nu ai incredere in tine nu poti sa ai o atitudine care sa-i placa si partenerului (vorbesc de discutii de genul "lasa lumina stinsa cand ma dezbrac"). Bine inteles ca iti piere cheful.
Intr-o relatie nu conteaza doar aspectul exterior, dar de cele mai multe ori acesta este usa de intrare catre o relatie. Dupa ceva timp in care va cunoasteti si va placeti nu mai este asa important cum arati, important e ca esti tu. Fizicul conteaza foarte mult atunci cand e vorba de one night stand, atunci nu te mai intereseaza nimic decat daca e bun/a sau nu.

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Parca era faza asta si in "Ion"-Liviu Rebreanu. Ion se culca cu Ana, dar se gandea tot la Florica.
Da, se poate ca unul care nu a dobandit ce visa, sa viseze in continuare in timp ce o cocoseste pe alta. thinking

| VadTot a răspuns:

bine inteles ca sunt baieti care isi fac o prietena doar pentru sex...Acel gen de relatie nu dureaza mai mult de o luna doua! ok?

| AndreiDoMino a răspuns:

Eu sincer nu daca nu exista atractie fizica. Ceilalti baieti care ar face-o chiar daca nu e atractie fizica, ar face-o pentru a se lauda, sau pentru singurul fapt sa zica ca a facut-o si cu aia.Chiar si de placere disperata. Have a nice daybig grin

| Ovydiw a răspuns:

Pai da, sunt baieti care stau cu anumite fete doar pentru sex...Si ele sa nu fie foarte frumoasetongue
Daca o fata e cam urata dar are sani si fund atunci cel ce o ia de iubita cu siguranta o ia pentru sex.
Bafta!

| irrumator30 a răspuns:

Daca vrei atractie fizica, cauta o iubita.

Daca nu vrei vrei atractie, ci doar distractie, cauta one night stand sau casual sex sau friends with benefits.

| Rooobi a răspuns:

Sincer nu.

| hitman01 a răspuns:

Frate sunteti prea copii unii daca decizi sa faci sex nu mai spuneti ca il faceti din dragoste recunoasteti ca v-ati saturat sa stati si sa va uitati la filmulete pentru adulti si sa va masturbati dragostea e una sexu il faci din placere si din plictiseala

| MARIANTTFU a răspuns:

Da sa faci sex e o placere