| yournameplease a întrebat:

baieti am sa va adresez o intrebare si vreau sa fiti foarte sinceri( sa-mi spuneti si varsta): de ce ati intra intr-o relatie cu o fata? O iubiti cu adevarat? Cum va manifestati? Cam cat de mult rezistati unei presiuni dintr-o relatie? Cum este fata visurilor voastre? Cum va doriti sa fie actuala/ viitoarea iubita? Sunt mai multe intrebari dar daca aveti rabdare sa-mi raspundeti, as aprecia foarte mult.

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Deci am 19 ani.
1.pana sa fac 17 ani intram in relatii cu fetele sa am o tata de care sa trag...de la 17 ani am considerat ca trebuie sa las copilariile si sa imi fac o relatie serioasa
2.da o iubesc foarte mult
3.cum ma manifest? asta e chestia ca in prajma ei ma calmez, ma linistesc si zambesc mereu
4.nu stiu cat rezist nu am calculat.nu cred ca mult
5. fata visuriler mele...hmm.poi daca vrei iti dau facebook-ul ei
6.imi doresc sa fie asa cum e

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EnvyU a răspuns:

1. Pentru ca e normal sa ai o relatie cu cineva daca te atrage si iti place, te intelegi bine, etc.
2. Nu am iubita insa mie imi place sa iubesc, asa ca, da as iubi cu adevarat.
3. Nu inteleg cum sa ma manifest? ca un om normal care vrea cele mai frumoase momente alaturi de persoana iubita.
4. Depinde de presiuni, eu nu suport sa fac ceva ce nu vreau. Daca vrea ceva imi spune, discutam si rezolvam, dar sa ma preseze cu ceva nu...ii dau cu presiunea in cap.
5. As vrea in primul rand sa fie naturala si sincera, nu conteaza foarte mult aspectul fizic (evident cu exceptiile de rigoare adica sa nu fie chiar muma padurii cu 100 de kile). Sa ma placa cu adevarat si sa fie intelegatoare. Intelegatoare ma refer cum sunt unele, daca nu faci ce zice ea ies scantei. Am 23 de ani lumina.

| neutrino a răspuns:

Asa e cool si poate prindem si ceva experienta, la fel cum si fetele tot la fel procedeaza. Bineinteles ca ne dorim fete frumoase si usor credule.

| Ronny22 a răspuns:

0. am 14 anibig grin
1. aici depinde de fiecare dar totul e normal! daca iubesti o fata cu adevarat, atunci te pui intr-o relatie cu ea pentru ca asa simti ca trebuie sa faci, simti ca trebuie sa fi mereu langa ea, sunt multe chestii am 14 ani si nu stiu chiar de toate pe momenttongue

2.De obicei ne manifestam intr-un fel ciudat... depinde de anturajul, curajul si personalitatea fiecaruia.

3. Nu stiu inca... cat rezist

4. Fata visurilor mele?laughing nu pot sa o descriu

5. Viitoarea iubita? nici asta nu stiu sa descriu.